Rady a tipy

Snufokid je vhodný pro uvolnění ucpaného nosu, které způsobuje potíže s dýcháním.

RESPIROKID je určen pro rýmu: použití tohoto přípravku se doporučuje ve chvíli, kdy z nosu již kape hlen (normálně čirý a vodnatý) a situace vyžaduje časté utírání nosu. Přípravek zpevňuje horní cesty dýchací, proto se doporučuje jeho užívání hned na počátku rýmy, a tím se zabrání zhoršení stavu.

Na rozdíl od mnoha jiných přípravků je frekvence použití přípravků Dr.KH velmi důležitá.

Při snížené frekvenci za použití většího množství kapek nedosáhnete tak příznivého výsledku jako při dodržení doporučené frekvence.

Ovšem je možné oproti doporučenému dávkování zintenzivnit frekvenci podání přípravku, což vede k rychlejšímu zlepšení akutního stavu.

Pokud ovšem dojde k rychlému zlepšení stavu, doporučujeme frekvenci opět snížit.

Pro optimální účinnost doporučujeme podávat extrakt přímo do úst nebo ředit vodou. Jiné formy ředění mohou snížit jeho účinnost.

Ano. Počkejte 20 minut mezi podáním jednotlivých extraktů.

VACCINOKID je vynikající pro posílení imunitního systému. Doporučujeme  tedy jeho užívání především v období změny ročního období, v chřipkovém období, pokud dítě prochází procesem očkování, nebo již prodělalo nějaké onemocnění. Ideální použití je také v období, kdy dítě odstavíte od mateřského mléka (kojení) nebo i v případě, že dítě odvyká nošení plen a začíná používat toaletu.

Zcela ideální čas na preventivní kůru je také v době, kdy se chystáte vycestovat do zahraničí, nebo vaše dítě v blízké době začne docházet do zařízení předškolní výchovy (např.jesle, školky, dětská centra atd.)

Přesná doba užívání není zcela přesně dána, záleží na konkrétní situaci. Ovšem v každém případě rozhodně doporučujeme po zahájení užívání dobrat celé balení, poté můžete udělat pauzu cca 14dní a znovu zopakovat celý proces užívání.

Je určitě možné užívat více přípravků současně, například pokud užíváte Vaccinokid lze současně použít i Respirokid. Dávkování doporučujeme upravit takto, Respirokid během dne a Vaccinokid ráno a večer.

Napište co hledáte a zmáčkněte Enter pro vyhledání.

Nákupní košík
Translate »