O nás

Naše značka

Společnost byla založena Dr. Ofélií Kanes, která je držitelkou certifikátu v oblasti přírodní medicíny a homeopatie s 50ti letou zkušeností v tomto oboru.

DRKH je rodinnou firmou, kde tedy po boku zakladatelky paní Dr.Kanes vyvíjí přípravky její dcera Linoy Hofman. Proto tedy název Dr. KH.

Produkty Dr. K mají jedinečné složení, jsou vyráběny a testovány v souladu s nejpřísnějšími standardy a tím je dosaženo mimořádných výsledků. Důkazem toho jsou tisíce spokojených zákazníků po celém světě.

Dr.Kanes/Hofman je jednou z předních osobností výroby přírodních doplňků stravy s užší specializací na kojence a ženy těhotné a ženy po porodu.

Naše produkty

Děti, těhotné ženy a kojící matky vyžadují zvláštní péči. Jako odpověd na mnohaletou rostoucí poptávku po vysoce kvalitních a plně přírodních produktech jsme vytvořili novou řadu pro děti a matky.

Naše produkty jsou vyvinuty na základě dlouholetých výzkumů prováděných Dr. Kanes za použití ryze přírodních materiálů a speciálního postupu, který spočívá v nejpřesnějším složení výrobků, aby bylo dosaženo maximální účinnosti a léčivých vlastností, jež jsou doloženy izraelskými a EU certifikáty.

Napište co hledáte a zmáčkněte Enter pro vyhledání.

Nákupní košík