SkinoKid

Kód: 3519
Akce Tip
25 hodnocení
369 Kč –40 %
SkinoKid
369 Kč –40 % 221 Kč
Skladem (>5 ks)

Pomoc při kožních onemocněních a exzémech

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ekzém je chronický svědivý kožní zánět(dermatitida).Zánět je neinfekční a může být alergického i nealergického původu  SkinKid je přírodní přípravek z výtažku rostliny Viola Tricolor, rostliny známé v medicíně pro její antioxidační vlastnosti a zklidňující účinek na kůži. Pokyny k dávkování: Lze dávkovat kapátkem na čajovou lžičku až 6krát za 24 hodin. V případě vážných potíží užívejte opakovaně každých 30 minut dokud potíže neustoupí. Doporučujeme spotřebovat do 60ti dní od otevření. Složení: viola trikolóra ( Maceška) , rostlinný glycerin 1 balení -  30ml

Doporučené dávkování  
Děti od 2 týdnů do 4 měsíců 1-3 kapky (0,05 - 0,15ml) až 6x denně.Nepodávat najednou, ale kapku po kapce ideálně kapátkem. V případě vážných potíží užívejte opakovaně každých 30 min dokud obtíže neustoupí.  
Děti od 4 měsíců do 12 měsíců 5 kapek (0,25ml) až 6x denně. V případě vážných potíží užívejte opakovaně každých 30 min dokud obtíže neustoupí.   
Děti starší 12 měsíců 7 kapek (0,35ml) až 6 x denně . V případě vážných potíží užívejte opakovaně každých 30 min dokud obtíže neustoupí.   
Dospělí 10 kapek (0,5ml) až 6 x denně. V případě vážných potíží užívejte opakovaně každých 30 min dokud obtíže neustoupí.  

 

Všechny naše přípavky můžete kombinovat. Nepodávejte je najednou ale nejdříve po 30 min .

 

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích. Nemá vlastnosti prevence, ošetřování, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro celou rodinu
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: