SleepoKid

Kód: 3522
Akce Tip
399 Kč –25 %
SleepoKid
399 Kč –25 % 299 Kč
Skladem

Pro kvalitní spánek dětí

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sleepokid  je přírodní přípravek založený na výtažcích ze tří rostlin: Valerian Edulis (kořen tabáku nebo jedlý valerián), Heřmánek, Pasiflora (Mučenka), které jsou známé svými mírnými sedativními vlastnostmi. Sleepokid zlepšuje kvalitu spánku dětí a uvolňuje napětí v případě emočních nebo fyzických potíží. Dostatečný a především obnovující spánek je nezbytný pro trvalé zdraví těla, mysli a duše.   Pokyny k dávkování: Lze dávkovat kapátkem na čajovou lžičku až 4krát za 24 hodin. Doporučujeme spotřebovat do 60ti dní od otevření.   Složení: Heřmánek, Mučenka a kořen tabáku neboli jedlý valerián - extrakt, Rostlinný glycerin. 1 balení -  30ml

Doporučené dávkování  
Děti od 4 měsíců do 12 měsíců 5 kapek (jedna dávka 0,25ml) až 4 x denně. Nepodávat najednou, ale kapku po kapce ideálně kapátkem.  
Děti starší 12 měsíců 7 kapek (jedna dávka)(0,35ml) až 4 x denně . Lze podávat dávku najednou na lžičce.  

 

Všechny naše přípavky můžete kombinovat. Nepodávejte je najednou ale nejdříve po 30 min .

 

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích. Nemá vlastnosti prevence, ošetřování, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro miminka a děti
Hmotnost: 0.1 kg